TalTechist kindlalt üle olnud Pärnu Sadam sai kaela pronksmedalid ({{commentsTotal}})

Korvpalli Eesti meistrivõistlustel selgus tänavune pronksimeeskond, kui Pärnu Sadam alistas võõrsil TalTechi meeskonna 89:63 (23:19, 17:20, 22:19, 27:5) ning võitis kolmeni võiduni peetava seeria 3:0.

Kohtumise avapoolaeg kulges küllaltki tasavägiselt, sest kuigi pärnakad suutsid avaveerandi järel neljapunktilise edu haarata, võitis TalTech teise veerandi kolme punktiga ja vähendas poolajaks vahe ühele punktile. Kui veel kolmandal veerandil oli Pärnu võõrustajatest üle kolme punktiga, siis viimasel veerandil lagunes TalTech täielikult – külaliste 27 punktile suudeti vastata vaid viie silmaga.

Pärnu resultatiivseim oli kaksikduubliga hakkama saanud Mihkel Kirves kelle kontole kirjutati 24 punkti ja 11 lauapalli. Demetre Rivers panustas 18 silmaga, Justin Alston lisas 15 punkti. TalTechi parim oli 17 punkti visanud Sander Viilup.

Eesti meistri selgitavad finaalseerias tiitlikaitsja BC Kalev/Cramo ja Tallinna Kalev/TLÜ.