Järveläineni korralikust mängust ei piisanud, Plymouth alustas kaotusega ({{commentsTotal}})

Joonas Järveläinen
Joonas Järveläinen Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Suurbritannia korvpalli kõrgliigas pidas oma esimese veerandfinaalkohtumise Joonas Järveläineni koduklubi Plymouth Riders. Koduväljakul mänginud Plymouth kaotas põhiturniiri võitnud London Lionsile 91:97.

Joonas Järveläinen alustas kohtumist algrivistuses ning viibis väljakul 19 minutit, mille jooksul viskas kümme punkti (kahesed 2/3, kolmesed 2/6), võttis kaks lauapalli ja tegi ühe vaheltlõike. Miinuspoolelt läks protokolli kirja kaks pallikaotust ja kolm isiklikku viga, vahendab Korvpall24.ee.

Seeria teine kohtumine peetakse 6. mail London Lionsi koduväljakul.