Peterburi MK-etapi parim eestlane oli Gunnar Klettenberg

Gunnar Klettenberg ja Queensland
Gunnar Klettenberg ja Queensland Autor/allikas: Celin Lannusalu

Peterburis toimunud takistussõidu MK-etapil võidutses leedulane Andrius Petrovas hobusel Linkolns. Eesti parimana lõpetasid Gunnar Klettenberg ja Queensland seitsmendal kohal.

Neli päeva väldanud võistlused lõppesid takistussõidu maiuspalaga – MK-etapiga. Võistluspaare oli üles antud 21, kes asusid 140-160 cm kõrgusel rajal MK-punktide jahile. Võitu läksid ümberhüpetel püüdma üheksa ratsanikku, nende seas ka eestlased Rein Pill ja Alfons Ra ning Gunnar Klettenberg Queenslandil.

Pillil ebaõnnestus kahesele süsteemile sõit ning šansid esikolmikusse pääsemiseks luhtusid, paar tuli lõppkokkuvõttes kaheksandale kohale. Klettenberg ja Queensland startisid ümberhüpete viimasena, lõpetades nelja karistuspunktiga ja saavutades seitsmenda koha. Võidu võtsid kiire sõiduga Andrius Petrovas hobusel Linkolns.

Peterburi võistlused kujunesidki eestlastest kõige edukamaks just Klettenbergile, kes alustas pühapäevast võistlust võiduga hobusel B Captain Norman 130 cm kõrguses ümberhüpetega parkuuris. Auhinnalisi kohti lisandus ka teistest päevadest.

Neljapäeval tuli Klettenberg 135 cm kahefaasilises sõidus hobusega B Captain Norman teisele kohale. Samas sõidus olid kuuendad Hanno Ellermann ja Graffiti. Samal päeval toimunud 145 cm LR punktidele peetud sõidus olid Klettenberg ja Queensland samuti seitsmendal kohal.  Pill ja Alfons Ra lõpetasid selle sõidu 12. kohaga.

Reedel olid 145 cm LR sõidus teisel kohal Ellermann ja Donna Paola, nende järel platseerusid kolmandaks Klettenberg ja B Captain Norman, Queenslandiga lõpetati viiendal kohal. Pill ja Alfons Ra olid jällegi 12. kohal. Speed and Music 135 cm parkuuris tulid Klettenberg ja Traffic kaheksandale kohale.

Laupäevases 150 cm LR sõidus olid Eesti parimatena Pill ja Alfons Ra viiendal kohal, selle sõidu võitis Petrovas hobusel Gigollo.

Toimetaja: Maarja Värv

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: