Napid võidud võtnud Boston ja San Jose asusid taas seeriaid juhtima ({{commentsTotal}})

David Pastrnak tõi Boston Bruinsile seeria viiendas mängus võidu.
David Pastrnak tõi Boston Bruinsile seeria viiendas mängus võidu. Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Jäähoki Stanley karikavõistlustel oli konverentside poolfinaalseeriates võidukad Boston Bruins ja San Jose Sharks, minnes mõlemad taas seeriates juhtima.

Idakonverentsi poolfinaalis sai Bruins kodujääl Columbus Blue Jacketsist jagu 4:3. Seejuures tõeline väravatesadu oli viimasel kolmandikul, kus mõlemad meeskonnad viskasid kolm väravat. Bruinsi võiduvärava viskas poolteist minutit enne normaalaja lõppu David Pastrnak, kellele see oli mängu teine värav.

Boston juhib nüüd nelja võiduni peetavat seeriat 3:2, järgmine kohtumine peetakse Blue Jacketsi kodujääl.

Läänekonverentsi poolfinaalis oli San Jose Sharks samuti kodus 2:1 parem Colorado Avalanche'ist. Sharksi mõlemad väravad viskas Tomas Hertl, neist viimase kolmanda kolmandiku alguses.

Sharks asus samuti seeriat 3:2 juhtima, järgmine mäng peetakse Colorados.

Boston – Columbus 4:3
Boston juhib seeriat 3:2.

San Jose – Colorado 2:1
San Jose juhib seeriat 3:2.