Treier ja Montegranaro on Itaalia esiliigas veerandfinaali lävel ({{commentsTotal}})

Kaspar Treier ja Montegranaro
Kaspar Treier ja Montegranaro Autor/allikas: facebook.com

Kaspar Treieri koduklubi Montegranaro teenis reede õhtul Itaalia esiliiga kaheksandikfinaalseeria kolmandas kohtumises võidu, Rain Veideman ja Mantova said kirja kaotuse.

Treieri koduklubi Montegranaro XL Extralight alistas võõrsil Latina Benacquista Assicurazioni 74:65 ning vajab veerandfinaali jõudmiseks veel ühte võitu, vahendab Korvpall24.ee.

Pingilt sekkunud Treier veetis väljakul 17 minutit, mille jooksul viskas ta üheksa punkti (kahesed 2/2, kolmesed 1/3, vabavisked 2/2), võttis ühe lauapalli ja tegi ühe vaheltlõike.

Rain Veidemani koduklubi Mantova Pompea pidi koduväljakul alla vanduma Bergamole 69:78 ning on nüüd vaid ühe kaotuse kaugusel väljalangemisest.

Algviisikus alustanud Veideman mängis 27 minutit ning kogus kehva visketabavuse juures viis punkti (kahesed 1/5, kolmesed 1/5).

Neljandad kohtumised peetakse mõlemas seerias pühapäeval.