VIDEO | Stanley karikasarjas selgus esimene konverentside finalist ({{commentsTotal}})

Carolina Hurricanes
Carolina Hurricanes Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Carolina Hurricanes alistas jäähoki Stanley karikavõistluste teises ringis New York Islandersi 5:2 (1:1, 3:0, 1:1) ja pääses neli-null seeriavõiduga idakonverentsi finaali.

Mathew Barzal viis Islandersi kolmandal minutil juhtima, aga vaid paar minutit hiljem õnnestus Sebastian Ahol viigistada.

Teisel kolmandikul sai Hurricanes edu sisse: skoori tegid Teuvo Teräväinen, Greg McKegg ja Justin Williams.

Viimasel perioodil viskas Andrei Svetšnikov värava seisuks 5:1 ja Brock Nelsoni (Islanders) tabamus 69 sekundit enne lõpusireeni enam üldpilti ei muutnud.

Idakonverentsi finaalis tuleb Hurricanesile vastaseks kas Columbus Blue Jackets või Boston Bruins. Praegu on selles paaris seis kaks-kaks.

Dallas Stars alistas võõrsil St. Louis Bluesi 2:1 (1:0, 1:0, 0:1) ja asus seeriat juhtima kolm-kaks.