Couture'i kübaratrikk viis Sharksi seeriat juhtima ({{commentsTotal}})

Logan Couture koos kaaslastega väravat tähistamas.
Logan Couture koos kaaslastega väravat tähistamas. Autor/allikas: AFP/Scanpix

Jäähoki Stanley karikavõistluste läänekonverentsi poolfinaalis alistas San Jose Sharks võõrsil 4:2 Colorado Avalanche'i ja asus seeriat 2:1 juhtima.

Võitjate ridades tegi kübaratriki Logan Couture, ühe värava lisas Timo Meier, kes sai kirja ka kaks resultatiivset söötu. Sharksi väravavaht Martin Jones tõrjus 25 pealeviset.

Avalanche'i väravad viskasid Nathan MacKinnon ja Matt Nieto.

Avalanche jäi kohtumises 0:2 kaotusseisu, kuid Nieto viigistas kolmanda perioodi keskel seisu. Pisut enam kui minut hiljem viis aga Couture Sharksi taas juhtima ja vormistas lõppskoori 30 sekundit enne lõpusireeni.

Columbus – Boston 2:1
Columbus juhib seeriat 2:1.

Colorado – San Jose 2:4
San Jose juhib seeriat 2:1.