Rooba koduklubi langes dramaatilisel moel esiliigasse ({{commentsTotal}})

Jürgen Rooba
Jürgen Rooba Autor/allikas: Anna Aurelia Minev/ERR

Eesti käsipallikoondislase Jürgen Rooba koduklubi Karlskrona HIF kaotas Rootsi meistrivõistluste kõrgliiga otsustavas väljalangemismängus omal väljakul lisaajal IF Hallby HK-le 24:30 (22:22, 13:11) ning langes esiliigasse.

Kuigi külalised läksid juhtima 4:1, pääsesid võõrustajad ette 6:5 ja tasavägiselt kulgenud poolaja lõpuks võitlesid väljakuperemehed välja kaheväravalise edu. Teise poolaja alguses läks Karlskrona ette 15:12, kuid jäi siis taha 15:16, vahendab Käsipall24.ee.

Edasi ühe tabamusega ees olnud Hallby suurendas edu 21:19-le, aga võõrustajad suutsid viigistada. Seejuures sepistas otsustava 22:22 tabamuse kolm sekundit enne normaalaja lõppu Rooba.

Lisaaja esimese värava viskasid võõrustajad, kuid see oli ka kõik. Rooba arvele kogunes kolm tabamust.