San Jose alustas teist ringi kindla võiduga ({{commentsTotal}})

San Jose Sharks - Colorado Avalanche
San Jose Sharks - Colorado Avalanche Autor/allikas: AP/Scanpix

Jäähoki Stanley karikavõistlustel alustasid teist ringi võidukalt San Jose Sharks ja Carolina Hurricanes, alistades vastavalt Colorado Avalanche'i ja New York Islandersi.

Avaringis mulluse finalisti Las Vegase 4:3 konkurentsist lülitanud Sharks jäi teise ringi esimeses mängus juba kolmandal minutil kaotusseisu ja veel teise kolmandiku algul oldi 1:2 taga, kuid siis suudeti kodupubliku ees visata koguni neli väravat, mis tõid võõrustajatele kindla 5:2 võidu. Sharksi eest skoorisid Gustav Nyquist, Joe Thornton, Kevin Labanc, Brent Burns ja Timo Meier, Colorado väravad viskasid Gabriel Bourque ja Colin Wilson.

New York Islandersi ja Carolina Hurricanesi avamäng osutus äärmiselt tasavägiseks ning väravateta viigiga lõppenud normaalaja järel oli võitja välja selgitamiseks tarvis lisaaega. Lisaaja neljandal minutil suutis avaringis tiitlikaitsja Washingtoni alistanud Carolina viimaks skoorida avada, kui külaliste võiduvärava viskas Jordan Staal.

NY Islanders – Carolina 0:1 la.
Carolina juhib seeriat 1:0.

San Jose – Colorado 5:2
St. Louis juhib seeriat 1:0