Messi kübaratrikk aitas Barcelonal Manchester City purustada ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Lionel Messi
Lionel Messi Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Euroopa jalgpalli Meistrite liiga kolmapäevases keskses kohtumises oli Barcelona koduväljakul Manchester Cityst koguni 4:0 parem.

Messi avas skoori 17. minutil, veel oli Barcelona staar täpne 61. ning 69. minutil. 87. minutil eksis Neymar penaltil, kuid lõi kaks minutit hiljem siiski Barcelona neljanda värava.

53. minutil saadeti platsilt minema City väravavaht Claudio Bravo, kes mängis palli käega karistusalast väljaspool. Kümnekesi lõpetas kohtumise ka kodumeeskond, sest Jeremy Mathieu teenis 73. minutil teise kollase kaardi.

Messi saavutus polnud aga õhtu ainus kübaratrikk. Mesut Özil oli Londoni Arsenali 6:0 võidumängus Ludogoretsi üle täpne 56., 83. ning 87. minutil. Samuti olid täpsed Alexis Sanchez, Theo Walcott ja Alex Oxlaide-Chamberlain.

Müncheni Bayern oli koduväljakul 4:1 parem PSV-st (13. Thomas Müller, 21. Joshua Kimmich, 59. Robert Lewandowski, 84. Arjen Robben – 41. Luciano Narsingh).

Pariisi Saint-Germain alistas Baseli 3:0 (40. Angel Di Maria, 62. Lucas, 90+3. Edinson Cavani), Madridi Atletico sai Yannick Carrasco 62. minuti värava toel 1:0 jagu Rostovist, Besiktas alistas võõrsil Napoli 3:2 (12. Adriano, 38., 86. Vincent Aboubakar – 30. Dries Mertens, 69. Manolo Gabbiadini).

Eduardo Salvio 9. ning Franco Cervi 55. minuti väravad aitasid Lissaboni Benfica 2:0 võiduni Kiievi Dünamo üle ja Mönchengladbachi Borussia lõi Glasgow Celticule kaks vastuseta jäänud väravat (57. Lars Stindl, 77. Andre Hahn).