TTÜ tegi võimsa vahespurdiga EYBL-i finaali Venemaa meistri vastu ülipõnevaks ({{commentsTotal}})

Korvpall
Korvpall Autor/allikas: Priit Mürk/ERR

TTÜ Korvpallikooli U17 meeskond lõpetas tänavuse EYBL-i hooaja teise kohaga, kui Riias pühapäeval peetud finaalis jäädi kõva võitluse järel alla Moskva Trintale 61:70 (17.22, 12:22, 21:13, 11:13). TTÜ Korvpallikooli võistkonna parimaks hinnati Markus Ilver ja finaalturniiri sümboolsesse valikusse sai Kasper Suurorg.

Nii laupäevases poolfinaalis kui finaalis väga jõuliselt põhiviisikumeestele toetunud Trinta alustas TTÜ vastu teravamalt ning võitis avapoolaja kindlalt 44:29, vahendab Korvpall24.ee.

Kolmandal veerandil tegi TTÜ aga 17:0 spurdi, mille jooksul Markus Ilver tabas kolm kaugviset ja ühe kahese ning Ralf Küttis ja Kasper Suurorg lisasid kumbki ühe kolmese. Kaotusseisu 33:52 pealt tulid Eesti poisid sellega 50:52 peale.

Tänavu oma vanuserühmas Venemaa meistriteks kroonitud moskvalased said seejärel aga oma kaitse pidama ning vastasid omakorda 7:0 spurdiga ning tegid neljandal veerandil piisavalt, et seda eduseisu hoida.

TTÜ Korvpallikoolil kerkis teist mängu järjest parimaks Markus Ilver, kes kogus 23 punkti.