Borussia ei lase Bayernit eest ära ({{commentsTotal}})

Marco Reus
Marco Reus Autor/allikas: Imago Sport/Scanpix

Saksamaa jalgpalli kõrgliigas alistas Dortmundi Borussia võõrsil Freiburgi 4:0 ja püsib nii tiitlikonkurentsis.

Borussia tabamuste eest hoolitsesid Jadon Sancho (12. minutil), Marco Reus (54.), Mario Götze (79.) ja Paco Alcacer (87. penaltist).

Seejuures eriti head eeskuju näitas värava kõrval ka kahe resultatiivse sööduni jõudnud kapten Reus, kes mängis teisel poolajal suuresti läbi põlvevalu.

Teises pühapäevases kohtumises mängisid Berliini Hertha ja Hannover 0:0 viiki.

Tabelitipp: 1. Müncheni Bayern 70 punkti (30 mängust), 2. Dortmund 69 (30), 3. RB Leipzig 61 (30), 4. Frankfurdi Eintracht 52 (29), 5. Mönchengladbachi Borussia 51 (30), 6. Hoffenheim 50 (30), 7. Leverkuseni Bayer 48 (30), 8. Bremeni Werder 46 (30).