Roma alistas Serie A tippkohtumises Napoli, Dybala päästis Juventuse ({{commentsTotal}})

AS Roma
AS Roma Autor/allikas: AFP/Scanpix

Itaalia jalgpallimeistrivõistluste kõrgliiga Serie A eilses keskses kohtumises sai AS Roma võõrsil 3:1 jagu Napolist.

Külaliste tabamuste eest hoolitsesid tänavuse hooaja Serie A resultatiivseim mängija Edin Dzeko 43. ja 54. ning Mohamed Salah 85. minutil. Napoli auvärav kanti 58. minutil Kalidou Koulibaly nimele.

Liider Torino Juventus jäi kodus Jakub Jankto 30. minuti tabamusest 0:1 kaotusseisu Udinese vastu, kuid võitis 2:1. Tiitlikaitsja jaoks tõi kastanid tulest välja Paulo Dybala, kes 43. minutil seadis jalule viigi ning realiseeris kaheksa minutit hiljem penalti.

Mängupäeva kolmandas kohtumises tegid Pescara ja Sampdoria 1:1 viigi.

Enne tänaseid kohtumisi moodustavad esikolmiku kaheksa mängu pidanud Juventus 21, Roma 16 ja Napoli 14 punktiga. Esikuuikusse mahuvad ka kohtumise vähem pidanud Lazio, Chievo Verona ning AC Milan 13 silmaga.

Toimetaja: Ivo Dobkevitsch