Müncheni Bayern jäi teist vooru järjest võiduta ({{commentsTotal}})

Müncheni Bayern
Müncheni Bayern Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Saksamaa jalgpallimeistrivõistluste kõrgliigas tegi teise järjestikuse viigi tiitlikaitsja Müncheni Bayern, sedakorda võõrsil 2:2 Frankfurdi Eintrachtiga.

Bayern läks kahel korral juhtima, kui Arjen Robben tegi skoori 10. ja Joshua Kimmich 62. minutil. Eintracht suutis aga mõlemale tabamusele vastata. Võõrustajate esimese värava lõi 65. minutil eemaldatud Szabolcs Huszti 43. minutil ning 78. minutil oli täpne Marco Fabian.

Liidrikohta hoidvast Bayernist jõudis kahe punkti kaugusele Köln, kes sai kodus 2:1 (28., 39. pen. Anthony Modeste - 90. pen. Lukas Hinterseer) jagu Ingolstadtist.

Mönchengladbachi Borussia ja Hamburg tegid 0:0 viigi, kuigi võõrustajatel oli kasutada kaks penaltit. Andre Hahn luhtas 11-meetri karistuslöögi 26. ning Lars Stindl 61. minutil. Hamburg pidi üle poole mängust hakkama saama vähemuses, sest 25. minutil eemaldati Cleber Reis.

Teised tulemused: Bremeni Werder - Leverkuseni Bayer 2:1 (13. Zlatko Junuzovic, 59. Ousman Manneh - 27. Hakan Calhanoglu), Hoffenheim - Freiburg 2:1 (34. Sandro Wagner, 81. pen. Andrej Kramaric - 78. Florian Niederlechner), Augsburg - Schalke 1:1 (77. Daniel Baier - 65. Nabil Bentaleb).