VIDEO | Tiitlikaitsja Capitals sai play-off'ides viieväravalise kaotuse ({{commentsTotal}})

Carolina Hurricanesi mängijad
Carolina Hurricanesi mängijad Autor/allikas: USA TODAY Sports/Scanpix

Jäähoki Stanley karika play-off'ide kolmandas mängus tuli mullusel võitjal Washington Capitalsil tunnistada Carolina Hurricanesi 5:0 paremust.

Seeria kaks esimest mängu võitnud Capitals jäi võõrsil kaotusseisu kümnendal minutil, kui skoori avas Warren Foegele. Teisel kolmandikul sai Foegele kirja enda teise tabamuse ning Dougie Hamiltoni värav viis Carolina vaheajale 3:0 eduseisus. Mängu 5:0 lõppskoori vormistasid Dougie Hamilton ja Brock McGinn.

Suure kaotuse pidi vastu võtma ka põhiturniiri teise kohaga lõpetanud Calgary Flames, kes jäi võõrsil 2:6 alla Colorado Avalanche'ile. Colorado eest viskas kaks väravad Nathan MacKinnon, resultatiivsed olid veel Cale Makar, Matt Nieto, Mikko Rantanen ja Erik Johnson. Calgary poolelt said väravad kirja Sam Bennett ja T.J. Brodie.

Carolina – Washington 5:0

Washington juhib seeriat 2:1

Toronto – Boston 3:2

Toronto juhib seeriat 2:1

Dallas – Nashville 2:3

Nashville juhib seeriat 2:1

Colorado – Calgary 6:2

Colorado juhib seeriat 2:1