Tamm pidi veerandfinaalis vastase paremust tunnistama ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Kristjan Tamm
Kristjan Tamm Autor/allikas: Mihkel Maripuu/Postimees Grupp/Scanpix

Tuneesias Tabarkas peetaval 15 000 dollari suuruse auhinnafondiga ITF-i tenniseturniiril langes Kristjan Tamm veerandfinaalis konkurentsist välja.

Läbi kvalifikatsiooni põhitabelisse pääsenud Tamm (ITF 953.) pidi veerandfinaalis tunnistama teisena asetatud prantslase Corentin Denolly (ITF 55.) 6:1, 7:5 paremust.

Avaseti kindlalt kaotanud Tamm jäi ka teises setis 0:2 kaotusseisu, kuid võitis siis kolm geimi järjest ja asus 3:2 juhtima. Edasi kulges sett võrdselt, kuni seisul 5:5 murdis Denolly taas Tamme servi.