Neidude koondis lõi Ungarile värava, aga kaotas ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Eesti neidude U-17 jalgpallikoondis
Eesti neidude U-17 jalgpallikoondis Autor/allikas: EJL

Eesti neidude U-17 jalgpallikoondis pidas Ungaris Euroopa meistrivõistluste valikturniiril teise kohtumise, kui jäi võõrustajatele alla 1:3.

Dora Dorner viis Ungari 27. minutil juhtima, Fanni Kralik tegi 38. minutil seisuks 2:0 ning lisas 64. minutil oma teise. Eesti koondis avas valikturniiril väravaarve 73. minutil, kui penalti realiseeris Evelyn Šilina.

Eesti mängis koosseisus Emma Treiberg, Riin Satsi, Grete Daut, Nora Anete Müller, Mari Liis Lillemäe, Renita Roopalu, Astrid Erik, Kristiina Aria, Evelyn Šilina, Alika Malešina ja Karolina Perv. Vahetusest sekkusid Mariana Kees, Triin Satsi ja Jaanika Piibar.

Avavoorus jäid eestlannad 0:5 alla Poolale, kes jätkab koos Ungariga täiseduga. Neljapäeval lõppeb Eesti valikturniir mänguga Aserbaidžaani vastu.

Prantsusmaa U-17 neidude koondis alistas Kasahstani koguni 17:0.