Eesti stardib teisipäeval Rahvusvahelisele enduro kuuepäevasõidule ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Eesti meeskonda kuuluvad sel aastal Veiko Rääts (KTM, Sõmerpalu MK) ja Priit Biene (Husqvarna, RedMoto Racing), mõlemad klass E1, Martin Leok (KTM, Sõmerpalu MK, E2) ja Rannar Uusna (KTM, KTM Racing Estonia, E3) ning Sõmerpalu klubist Mart Meeru ja Elary
Eesti meeskonda kuuluvad sel aastal Veiko Rääts (KTM, Sõmerpalu MK) ja Priit Biene (Husqvarna, RedMoto Racing), mõlemad klass E1, Martin Leok (KTM, Sõmerpalu MK, E2) ja Rannar Uusna (KTM, KTM Racing Estonia, E3) ning Sõmerpalu klubist Mart Meeru ja Elary Autor/allikas: Eesti Mootorrattaspordi Föderatsioon

Teisipäeva hommikul stardib Eesti rahvusmeeskond taas raskeimale enduro meeskondlikule jõukatsumisele, kuuepäevasõidule (ISDE) Navarras, Hispaanias.

Eesti rahvusmeeskond osales pühapäeval Pamplonas kuulsal härjavõitlusareenil Palza de Torosel Rahvusvahelise enduro kuuepäevasõidu (ISDE) avamisel. Meeskonda kuuluvad sel aastal Veiko Rääts (KTM, Sõmerpalu MK) ja Priit Biene (Husqvarna, RedMoto Racing), mõlemad klass E1, Martin Leok (KTM, Sõmerpalu MK, E2) ja Rannar Uusna (KTM, KTM Racing Estonia, E3). Sõmerpalu klubi sõitjad on Mart Meeru ja Elary Talu (mõlemad KTM ja klass C3). Kahjuks jäi viimasel hetkel jalavigastuse tõttu klubimeeskonnast välja Riho Kollist.

Sõitjad saabusid Navarrasse eelmisel pühapäeval, et teha veel viimased ettevalmistused tsiklite juures ning tutvuda paar päeva katsetega. 90% katsetest kulgevad põldudel, mis kohati asuvad ka mäekülgedel. Märksõnadeks on pikad, kiired sirged ja lauged kurvid. Temperatuur on päeval ligi 20 kraadi, kuid hommikul vaid kümmekond soojakraadi. Päevad algavad ja lõpevad pimedas.

FIM ISDE 2016 toimub 11.-16. oktoobrini. Kahel esimesel võistluspäeval sõidetakse kaks ringi, kumbki 157 kilomeetrit.

2015. aastal saavutas Eesti ISDE-l 12. koha. 2016. aastal on rahvusmeeskondi stardis 22.

Toimetaja: Maarja Värv

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: