U-17 neidude jalgpallikoondis kaotas suurelt Poolale ({{commentsTotal}})

Eesti neidude U-17 jalgpallikoondis
Eesti neidude U-17 jalgpallikoondis Autor/allikas: EJL

Eesti neidude U-17 jalgpallikoondis alustas Ungaris Euroopa meistrivõistluste valikturniiri 0:7 kaotusega Poola eakaaslastele.

16. minutil viis Anna Kowalczyk Poola 1:0 juhtima, Alicja Materek tegi 32. minutil seisuks 2:0 ning viis minutit hiljem lisas Kowalczyk oma teise värava.

Kaks minutit pärast teise poolaja algust suurendas Weronika Helinska Poola eduseisu neljaväravaliseks, Karolina Iwasko oli täpne 70. ning 73. minutil ja kohtumise viimase värava lõi Klaudia Jedinska 77. minutil.

Eesti mängis koosseisus Emma Treiberg, Mariana Kees, Grete Daut, Nora Anete Müller, Eliisabet Pedak, Mari Liis Lillemäe, Renita Roonpalu, Astrid Erik, Kristiina Aria, Evelyn Šilina ning Alika Malešina. Vahetusest sekkusid Triin Satsi, Jaanika Piibar ning Katrin Piirimaa.

10. oktoobril kohtub Eesti võõrustajamaa Ungariga ning 13. oktoobril Aserbaidžaaniga.