Rennes jahib ajaloo kolmandat karikat ({{commentsTotal}})

Rennes
Rennes Autor/allikas: AFP/Scanpix

Prantsusmaa jalgpalli karikafinaali pääses esimese meeskonnana Rennes, kes oli võõrsil üle Lyoni Olympique'ist 3:2.

Mbaye Niang (40. minutil) ja Benjamin Andre (55.) viisid Rennes'i kahel korral juhtima, aga kodumeeskonna poolelt viigistasid Bertrand Traore (47.) ja Moussa Dembele (75. penaltist).

Kui Amir Bensebaini lõi 81. minutil külaliste kolmanda tabamuse, siis Lyonil enam vastamiseks jaksu ei olnud.

Rennes on võitnud ajaloo jooksul Prantsusmaa karika kahel korral (1965, 1971). Viimati mängiti finaalis 2014. aastal.

Täna peetavas teises poolfinaalis kohtuvad Pariisi Saint-Germain ja Nantes.