Soomets aitas Sampdoria üllatusvõiduni ({{commentsTotal}})

Markus Soomets
Markus Soomets Autor/allikas: fcsantos.ee

Markus Soomets ja Sampdoria akadeemia said vajalikud võidupunktid, kui 2:0 alistati kõrgseltskonda kuuluva Torino eakaaslased.

Sampdoria noored läksid kohtumist 58. minutil 17-aastase Sloveenia ründaja Nik Preleci väravast juhtima. Teise poolaja teisel üleminutil suurendas iluvärava löönud Goncalo Cabral Sampdoria eduseisu. Soomets tegi kaasa kogu kohtumise, kirjutab Soccernet.ee.

Selle võiduga tõusis Sampdoria väljalangemistsoonist üleminekumängudele viivale positsioonile ehk kui varasemalt oldi eelviimased ja 15. tabelireal, siis nüüd ollakse koha võrra eespool. Torino asub hetkel tabelis kolmandal positsioonil. Võit oleks tõstnud nad suisa teisele kohale.