Müncheni Bayern pidi Bundesligas ootamatult viigiga leppima ({{commentsTotal}})

Müncheni Bayern
Müncheni Bayern Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Kolmapäeval Meistrite liigas Madridi Atleticole kaotanud Müncheni Bayern loovutas punkte ka koduliigas, kui laupäeval ei suudetud Kölni vastu enamat 1:1 viigist.

Joshua Kimmich viis Bayerni küll 40. minutil juhtima, kuid Anthony Modeste viigistas seisu 63. minutil. Rohkem väravaid kohtumises ei löödud.

Kuni laupäevani vaid võite tunnistanud Bayernil on nüüd koos 16 punkti, millega edestatakse Saksamaa kõrgliigas teisel kohal olevat Berliini Herthat kolme punktiga. Dortmundi Borussia on kolmandal, Köln neljandal kohal.