Zlidnis ja Ferencvaros kindlustasid võiduga kindlat liidrikohta ({{commentsTotal}})

Inna Zlidnis
Inna Zlidnis Autor/allikas: EJL

Eesti jalgpallikoondislase Inna Zlidnise tööandja Ferencvarosi naiskond alistas Ungari kõrgliigas 3:1 Diosgyöri VTK ja jätkab kindlalt tabeli esimesel real.

Ferencvaros haaras 16. vooru kohtumises koduväljakul kiirelt kindla eduseisu, sest 15. ja 18. minutil oli täpne Petra Kocsan, vahendab Soccernet.ee. Kodunaiskonna paremust kindlustas 55. minutil Evelin Fenyvesi, vastaste auvärav sündis 86. minutil. Zlidnis kuulus algkoosseisu ja vahetati neli minutit enne mängu lõppu puhkama.

16 mängust seni vaid ühe kaotanud ja ülejäänud 15 võitnud Ferencvaros, kelle väravate vahe on 59:10, hoiab liigatabelis 45 punktiga kindlat esikohta.