Eesti U-21 jalgpallikoondis lõpetas Türgi turniiri kaotuseta ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Jalgpall
Jalgpall Autor/allikas: Priit Mürk/ERR

Eesti U-21 noormeeste jalgpallikoondis alustas aastat eduka treeninglaagriga Türgis. Kolm kohtumist Antalya Cupi raames pidanud meeskond naaseb kodumaale võidu ja kahe viigiga. Tänane matš Põhja-Makedoonia vastu lõppes seisuga 1:1.

Kuigi Eesti jäi 26. minutil kaotusseisu, viigistati seis juba avapoolajal, kui meeskonna kangelaseks tõusis taas keskkaitsja Marko Lipp. Eelmisel nädalal oma 20. sünnipäeva tähistanud keskkaitsja lõi kaks päeva tagasi teisel poolajal ka võiduvärava Kasahstani vastu.

U-21 koondise arvele jäi sel turniiril väravateta viik Ukrainaga, 2:1 võit Kasahstani üle ja tänane 1:1 viik Makedooniaga.

Noortekoondise jaoks algab valikturniir tänavu sügisel, kui 5. septembril võõrustatakse Bulgaariat.