Võrkpalliliit viib fännid bussiga olulisele mängule Lätti ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Foto: cev.lu

Eesti ja Läti vahelisele otsustavale Euroopa meistrivõistluste play-off-mängule mahub 9.oktoobril Tondiraba jäähalli 5700 pealtvaatajat. Piletitulust sõltub, kas Eesti Võrkpalli Liit saab play-off-mängudeks tehtavad kulutused kaetud või mitte.

"Olime selle võimalusega arvestanud ja play-off´i mängude eelarve jääb kusagile 40 000-50 000 euro vahele," ütles Eesti Võrkpalli Liidu peasekretär Helen Veermäe ETV spordisaatele.

Kas raha on koos? "Eks hästi palju oleneb ka saadavast piletitulust, meie lootused on kõrged. Ma usun, et saame hakkama," vastas Veermäe.

Kümne- ja viieeurolised piletid on müügil ning Tondiraba jäähalli mahub 9. oktoobril 5700 pealtvaatajat.

Hetkel on halli vallutanud 34 riigi iluuisutajad, kes selgitavad siin ISU juunioride Grand Prix etapi võitjad. Võrkpallurid saavad halli enda kasutusse 6. oktoobri hommikul, kui 12-tunnise öötööga on peareeni jää kaetud termoplaatidega, mille Tallinna linn hallile 200 000 euro eest ostis.

Play-off-seeria, mis määrab, kas EM te finaalturniirile pääseb Eesti või Läti, algab sel laupäeval Jelgava saalis, kuhu mahub kokku 2000 fänni.

Eesti Võrkpalli Liit loodab, et meeskonda läheb Lätti toetama pool tuhat fänni. "Jelgavasse ootame 300-500-pealist fännklubi. Alaliit aitab sellele kaasa nii, et laupäeval kell 10 väljuvad fännibussid Audentese eest," rääkis Veermäe. "Me küll teame, et päris paljud sõidavad oma transpordiga, aga kõik, kes soovivad, saavad tulla bussidega."

Viimases alagrupimängus Tšehhit võitnud ja play-off’i pääsenud Eesti meeskond treenib hetkel Poolas.

Toimetaja: Maarja Värv

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: