Naiste superkarika võitja otsustas eelviimase minuti penalti ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Naiste jalgpallihooaeg algas laupäeval superkarikaga ning teist aastat järjest võitis selle FC Flora.

Kõigil 11 aastal superkarika raames Pärnuga kohtunud Flora läks laupäevases vastasseisus juhtima 45. minutil, kui täpne oli Kristiina Tullus. Kolm minutit pärast teise poolaja algust tõi Anastassia-Grazõna Stšerbatšenia värav tabloole viigiseisu, aga otsustavaks sai Flora kapteni Katrin Loo penalti 89. minutil.

Eelmisel aastal lõppes superkarikafinaalis normaalaeg 2:2 viigiga ning ka siis sai otsustavaks 11 meetri karistuslöök, kui Flora võitis tiitli penaltiseeria järel.