Saalijalgpalliliiga pronksile tuli Tartu meeskond ({{commentsTotal}})

Saalijalgpall ehk futsal
Saalijalgpall ehk futsal Autor/allikas: SIPA/Scanpix

Eesti saalijalgpalli kõrgliigas peeti reedel pronksimatš, kui oma vägevale hooajale pani väärt punkti Tartu Ravens Futsal EMÜ SK, kes alistas võõral väljakul Tallinna SK Augur Enemati 7:3.

Heigo Kosemets viis külalised juhtima viienda minuti lõpus ning vähem kui minut hiljem kahekordistati eduseis tänu Ren Puhke tabamusele. Kosemetsa teine värav 18. minutil andis Ravensile poolajasireeniks lausa 3:0 eduseisu.

Igor Ivanovi tabamus 24. minuti lõpus andis Augurile lootust, kuid Mihkel Lõhe värav 28. minutil taastas Tartu meeskonna kolmeväravalise eduseisu. Seejärel jätkati samas rütmis – Marek Naal vähendas 29. minutil Auguri kaotusseisu, kuid Puhke vastas (30. minutil) ja taas oli Ravens kolme väravaga peal (2:5). Mark Kolosov tõi 31. minutil Augur Enemati kaotusseisu 3:5-le , kuid mängu kaks viimast väravat jäid Ravensi arvele – Lehar Savikink sahistas võrku 37. minutil ning Rene Puhke tegi 38. minutil lõppseisuks 3:7.

Laupäeval tehakse algust saaliliiga finaalseeriaga, kui Eesti meistrit hakkavad selgitama Tallinna FC Cosmos – Viimsi FC Smsraha. Kolme võiduni peetava seeria esimene mäng peetakse Viimsi Kooli Spordikompleksis algusega kell 19.15.