Real kaotas teist korda järjest punkte, Barcelona võitis suurelt ({{commentsTotal}})

Las Palmas - Madridi Real
Las Palmas - Madridi Real Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Hispaania meistrivõistluste liider Madridi Real kaotas teist korda sel hooajal punkte, kui viigistas võõrsil Las Palmasega 2:2.

Real läks kohtumist kahel korral juhtima: esmalt 33. minutil Marco Asensio ja seejärel 67. minutil Karim Benzema väravast. Las Palmas jõudis aga mõlemal korral viigini: 38. minutil lõi värava Tana ja 85. minutil Sergio Araujo.

Teise viigi järjest teinud Real juhib nüüd kuuest voorust kogutud 14 punktiga, aga Barcelona kaotab vaid ühe ja Bilbao Athletic kahe punktiga. Neist Barcelona sai eile võõrsil Gijoni Sportingust jagu lausa 5:0 (29. Luis Suarez, 32. Rafinha, 81., 88. Neymar, 85. Arda Turan).

Hooaja esimese kaotuse sai Sevilla, kes alistus võõrsil Bilbaole 1:3. Sevillale ei olnud abi ka uue klubi eest esimese värava löönud endise Manchester City palluri Samir Nasri tabamusest.