Avapoolajal neli vastuseta väravat löönud ManU alistas valitseva meisterklubi ({{commentsTotal}})

Manchester United
Manchester United Autor/allikas: AFP/Scanpix

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas alistas Manchester United laupäeval koguni 4:1 valitseva meistermeeskonna Leicester City.

Kõik Unitedi väravad sündisid avapoolajal, kui täpsed olid Chris Smalling (22. minut), Juan Mata (37.), Marcus Rashford (40.) ning Paul Pogba (42.).

Teisel poolajal jõudis Leicester City 60. minutil auväravani, kui ilusa kauglöögi saatis vastaste võrku Demarai Gray.

United on kuue vooruga kogunud nüüd 12 punkti ning hetkeks kerkiti tabelis 3. kohale, kuid see positsioon kindlasti vooru teiste mängude lõpuks loovutatakse. Leicester City on kogunud seni vaid 7 silma ja tabelikoht on neil 12.

Premier liigas peetakse täna veel seitse kohtumist, nende hulgas võtab Ragnar Klavani kodumeeskond Liverpool vastu Hull City.

Toimetaja: Siim Semiskar