Ellujäämismängu võitnud Rooba klubi jätkab võitlust kõrgliigakoha nimel ({{commentsTotal}})

Jürgen Rooba
Jürgen Rooba Autor/allikas: Anna Aurelia Minev/ERR

Eesti meeste käsipallikoondislase Jürgen Rooba koduklubi Karlskrona HIF alistas Rootsi meistrivõistluste põhiturniiri viimases ehk 32. voorus Stockholmi Hammarby 32:25 (12:14) ja jätkab võitlust kõrgliigakoha nimel üleminekumängudes.

Kohtumise avapoolaeg kuulus Hammarbyle, kes pääses ette kolme väravaga, kuid puhkepausiks õnnestus Karlskronal vahe vähendada kahele tabamusele. Teisel poolajal viskasid võõrustajad 16:16 viigiseisult neli vastuseta väravat ning lõpusireen fikseeris väljakuperemeeste 32:25 võidu. Rooba otsustavas matšis skoori ei teinud, vahendab Käsipall24.ee.

Karlskrona peab eliitseltskonda jäämise nimel alistama esiliiga kolmanda Hallby IF-i. Teistes paarides lähevad vastamisi Önnered – Skanela IF ja AIK – Varberg. Tiitlile pretendeerib veel kaheksa meeskonda ning veerandfinaalides kohtuvad Kristianstad – Göteborgi Redbergslids IK, Malmö – Partille Sävehofs IK, Skövde IFK – Lundi Lugi HF ja Alingsas – Ystads IF.