Inglismaa karikasarja viimane poolfinalist selgus dramaatilisel moel ({{commentsTotal}})

Brighton & Hove Albion
Brighton & Hove Albion Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Inglismaa jalgpalli karikavõistluste poolfinaali pääses viimasena Brighton & Hove Albion, kes alistas penaltiseeria järel esiliigaklubi võõrsil Millwalli.

Seejuures sai Brighton hakkama väikse imega, sest mõni minut enne normaalaja lõppu oldi Alex Pearce'i (70. minutil) ja Aiden O'Brieni (79.) tabamuste tõttu kaheväravalises kaotusseisus.

Jürgen Locadia lõi 88. minutil ühe värava tagasi ja viiendal üleminutil tegi Solomon March seisuks 2:2.

Penaltiseerias jäi Brighton samuti kaotusseisu, sest esimese lööjana eksis Glenn Murray. Nende õnneks eksis ka Millwalli neljas lööja Mahlon Romeo ja uuesti kuues lööja Jake Cooper ning seeria võideti 5:4.

Poolfinaalides mängivad Watford - Wolverhampton Wanderers ja Manchester City - Brighton & Hove Albion.