Rahvaliigas loositi 1/8-finaalpaarid ({{commentsTotal}})

Jalgpall
Jalgpall Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Rahvaliigas on nii A kui ka B tasandil sõelale jäänud 16 meeskonda. Võistkonnad loositi Eesti Jalgpalli Liidu ruumes kaheksandikfinaalpaaridesse, enamik matše leiavad aset sel nädalavahetusel.

Rahvaliiga A tasandil osales tänavu 70 meeskonda, B tasandi heitlusest võttis osa 59 võistkonda. Koos noorte ja naiste rahvaliigaga osaleb tänavu populaarsel harrastusjalgpalluritele mõeldud võistlusel 151 võistkonda.

Rahvaliiga A tasandi 1/8-finaalpaarid:
FK Odratakkel – Äksi JK
Tartu JK Welco III – Narva Õlitööstus
Sisehoovi Legendid – FC Lebo Ülesanne
FC Taritu – Rasmus Värki Jalgpallikool
JK Kuusalu Legendid – FC Molycorp Silmet
Kohtla-Nõmme – FC Peedu
FC Puhkus Mehhikos – Rõngu United
Tori Põrgulised – JK Rapla Lokomotiiv

Rahvaliiga A tasandi 1/16-finaalide tulemused:
Rasmus Värki Jalgpallikool – JK Terav Sats 13:2
FC Zapoos – FC Lebo Ülesanne 4:5
IAFA Partizan – Sisehoovi Legendid 2:3
JK Kuusalu Legendid – Padise Valla Jalgpalliklubi 4:1
JK Rapla Lokomotiiv – IAFA Inter Tallinn 1:0
Mariae Moha – FC Puhkus Mehhikos -:+
Viimsi Lõvid – FK Odratakkel 1:1 (pen 2:3)
Kohtla-Nõmme – FC Peipsi 7:3
JK Kabala – FC Molycorp Silmet 4:5
Rakvere Wiswald – Narva Õlitööstus 1:4
FC Audru – FC Peedu 3:6
FC Taritu – Orissaare Sport 9:6
Tori Põrgulised – FC Salme 5:2
Rõngu United – Põltsamaa Sport 4:2
Tartu Taara – Äksi JK 2:6
Puhja JK – Tartu JK Welco III 4:6

Rahvaliiga B tasandi 1/8-finaalpaarid:
FC Error United – Käina United
FC Rauapainutajad – FC Tallinna Wolves
Rõngu City – Kiili JK
Anija United – JK KÄÄPA
Laheda SK – FC Teispäeva Jalkakutid
Fortuna – SK Räpina
Paduvere SK Illi – Untitled United
FC Jõgeva Wolves II – Rumori Calcio II

Rahvaliiga B tasandi 1/16-finaalide tulemused:
Arvato FC – FC Error United 3:4
Jalgpallihaigla – Anija United 1:5
FC Tallinna Wolves – Enamasti Pealekata 7:1
SEB – FC Rauapainutajad 3:8
Nabala Kohalikud Koprad – Rumori Calcio II 0:2
Kiili JK – FC ulasabaT 24:5
JSK Fööniks – Untitled United 3:4
Ruudulised Tiigrid – Fortuna 3:8
FC Haaslava – FC Teisipäeva Jalkakutid 4:7
Väimela – SK Räpina 1:3
Laheda SK – FC Valga Kuradid 4:2
Paduvere SK Illi – FC Vasuma 3:3 (pen 5:3)
JK Pingipoisid – Rõngu City -:3
FC Jõgeva Wolves II – Antsla 1:-
Kõpu Dynamo – Käina United 4:7
FC Emmaste – JK KÄÄPA 4:10



Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: