Eesti sulgpallurid jõudsid Euroopa karikaetapil poolfinaali ({{commentsTotal}})

Kati-Kreet Marran ja Helina Rüütel
Kati-Kreet Marran ja Helina Rüütel Autor/allikas: (Oleg Harchenko/Eesti Sulgpalliliit)

Slovakkias sulgpalli Euroopa karikaetapil on Kati-Kreet Marran ja Helina Rüütel jõudnud poolfinaali.

Esimeses ringis alistasid eestlannad Inglismaa noorte paremikku kuuluva paari Abigail Holden ja Lizzie Tolman 18:21, 21:14, 21:11. Teises ringis sai Eestu duo jagu Šotimaa paarist Laura Middleton ja Sarah Sidebottom 21:8, 21:18. Veerandfinaalis läksid Marran ja Rüütel kokku turniiril kolmandana asetatud Poola paariga Wiktoria Dabczynska ja Aleksandra Goszczynska ning said kahes geimis võidu 21:14, 21:13.

Poolfinaalis mängivad Marran ja Rüütel hispaanlannade Claudia Leal ja Lorena Usle vastu.

Naiste üksikmängus oli Getter Saarel kuues paigutus. Esimeses ringis võitis Saar Veronika Dobiasovat Tšehhist 21:17, 21:12. Teises ringis pidi Saar vastu võtma kaotuse Hiina Taipei mängijalt Huang Yu-Hsunilt, jäädes alla numbritega 9:21, 18:21. Sellega jäi eestlanna jagama üheksandat kohta.