Inglismaa kõrgliigaklubi lõpetas 14-mängulise võiduta seeria ({{commentsTotal}})

Huddersfieldi mängijad väravat tähistamas
Huddersfieldi mängijad väravat tähistamas Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Inglismaa jalgpalli meistrivõistlustel teenis teisipäeval haruldase võidu tabeli viimane meeskond Huddersfield Town, kes sai kodus jagu Wolverhampton Wanderersist.

Liigatabeli punase laterna meeskond alistas kaheksandal tabelireal paikneva Wolverhamptoni Steve Mounie 90. minuti väravast 1:0. Alles hooaja kolmanda võidu teeninud Huddersfield lõpetas tulemusega koguni 14 mängu väldanud võiduta seeria. Enne tänast saadi kõrgliigas võidurõõmu viimati tunda novembri lõpus.

Võidulisa teenis ka Brendan Rodgersi näol uue peatreeneri saanud Leicester City, kes alistas kodus Brightoni 2:1. Demarai Gray viis Leicesteri kümnendal minutil Youri Tielemansi söödust 1:0 ette ning Jamie Vardy kahekordistas teisel poolajal võõrustajate eduseisu. Kuigi Davy Propper lõi külaliste eest ühe värava tagasi, ei suutnud Brighton enam Leicesteri võitu väärata.

Võiduga lõpetas Leicester kuus mängu väldanud võiduta seeria, mis sai saatuslikuks meeskonna eelmisele peatreenerile Claude Puelile. Enne tänast võidutses Leicester 1. jaanuaril, kui võõrsil alistati Everton.