EM-finalistid Portugal ja Prantsusmaa alustasid valikturniiri ebaõnnestunult ({{commentsTotal}})

Portugali väravavaht Rui Patricio
Portugali väravavaht Rui Patricio Autor/allikas: AFP/Scanpix

Värske jalgpalli Euroopa meister Portugal alustas uut MM-valiktsüklit kehvasti, kui kaotas võõrsil Šveitsile 0:2 (24. Breel Embolo, 30. Admir Mehmedi).

EM-finaalturniiril kaheksandikfinaali jõudnud Ungari koondis piirdus samuti B-grupis võõrsil 0:0 viigiga Fääri saarte vastu ning Läti alistas võõrsil 1:0 Andorra.

Portugali kõrval ebaõnnestus ka EM-finalisti Prantsusmaa esitus, kes piirdus võõrsil Valgevene vastu kõigest 0:0 viigiga.

Teises A-grupi mängus tegid Rootsi ja Holland 1:1 viigi. Marcus Berg viis rootslased 43. minutil juhtima, külaliste poolelt viigistas 67. minutil Wesley Sneijder.

Bulgaaria koondis oli väravaterohkes kohtumises 4:3 üle Luksemburgist.