Malõgina sai Kasahstanis teises ringis kaotuse ({{commentsTotal}})

Elena Malõgina
Elena Malõgina Autor/allikas: Eesti Tennise Liit

Elena Malõgina kaotas Kasahstanis toimunud 15 000 dollari suuruse auhinnafondiga ITF turniiri teises ringis kolmanda paigutusega Daria Kružkovale (WTA 587.) ligi kaks tundi kestnud lahingu järel 2:6, 4:6.

Esimeses setis murdis 20-aastane Kružkova kolmandas geimis ja Malõgina vastas kohe järgmises samaga. Rohkemaks aga Malõginal jaksu ei olnud ning esimese seti võitis vastane 6:2.

Teises setis kaotas Malõgina kohe pikale veninud avageimi, kuid suutis järgmises geimis seisu viigistada. Tasavägine mäng jätkus seisuni 4:4, siis suutis vasakukäeline Kružkova Malõgina pallingu murda ja seti 6:4 võita.

Kvalifikatsiooni avaringis sai Malõgina kindlalt jagu 17-aastasest venelannast Arina Solomatinast 6:1, 6:2 ja otsustavas kohtumises sama vanast usbekitarist Sevil Juldaševast 6:1, 6:7 (4), 10:6.

Esimeses ringis alistas Malõgina 16-aastase venelanna Elina Aavanesjani 6:3, 6:1. Malõgina teenis 4 ITF-i punkti.