Põhiturniiri võitnud Cosmos pani tippude duellis Auguri veenvalt paika ({{commentsTotal}})

Tallinna FC Cosmos
Tallinna FC Cosmos Autor/allikas: Jana Pipar

Eesti saalijalgpalli kõrgliigas ei jätnud tabeliliider Tallinna FC Cosmos põhiturniiri viimases voorus lähimale jälitajale Tallinna SK Augur/Enematile omavahelises mängus vähimatki võimalust, purustades vastase koguni 11:2.

Cosmos võitis ühtlasi põhiturniiri, kogudes 14 mänguga 12 võitu ja kaks kaotust, kirjutab Soccernet.ee. Augur sai 11 võidu ja kolme kaotusega teise koha. Kaks esimest ehk Cosmos ja Augur tagasid ühtlasi otsepääsme poolfinaali.

Teises kolmapäevaõhtuses kohtumises jäi Tartu Ravens Futsal EMÜ SK avapoolaja järel Narva SK Ganza vastu kodusaalis 1:4 kaotusseisu, ent pööras selle võimsa teise poolajaga 8:5 võiduks.

Veerandfinaalides kohtuvad omavahel põhihooaja 3. ja 6. ning 4. ja 5. koha omanikud. Seega lähevad vastamisi Viimsi FC Smsraha ja Sillamäe FC NPM Silmet ning Narva United FC ja Ravens.