Algviisikus alustanud Jürgens aitas Oral Robertsi võiduni ({{commentsTotal}})

Carlos Jürgens
Carlos Jürgens Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Carlos Jürgensi kodumeeskond Oral Roberts Golden Eagles sai pühapäeval USA korvpalli üliõpilasliigas NCAA kirja võidu, kui võõrsil alistati tulemusega 86:72 South Dakota Coyotes.

Skoori avas Jürgensi kolmepunktivise ja mängu esimesed minutid möödusid tasavägiselt. Avapoolaja keskel jäi Oral Roberts taha 18:24, kuid tegi seejärel 14:4 spurdi ning hoidis eduseisu kohtumise lõpuni, kirjutab Korvpall24.ee.

Taaskord algviisikus alustanud Jürgens sai mänguaega kümme minutit, mille jooksul viskas viis punkti (kahesed 1/1, kolmesed 1/2), jagas neli resultatiivset söötu ning tegi ühe pallikaotuse ja kolm isiklikku viga.

Oral Roberts jätkab oma konverentsis (Summit League) viiendal kohal, olles kogunud kuus võitu ja kuus kaotust.