Klubi vahetanud Kagawal kulus debüütvärava löömiseks 18 sekundit ({{commentsTotal}})

Shinji Kagawa (paremal) väravat tähistamas
Shinji Kagawa (paremal) väravat tähistamas Autor/allikas: :imago/Seskim Photo/Scanpix

Dortmundi Borussiast Türgi jalgpalli kõrgliigaklubisse Besiktas laenule siirdunud Shinji Kagawa tegi pühapäeval uue klubi eest debüüdi, lüües oma esimese värava juba 18 sekundit pärast mängu sekkumist.

29-aastane Jaapani koondislane sekkus mängu 81. minutil ning loetud sekundid hiljem lõi ründav poolkaitsja seisuks 5:1. Vaid kaks minutit hiljem lõi Kagawa 30-meetrise karistuslöögiga enda teise ja Besiktase kuuenda värava. Kohtumine lõppes lõppkokkuvõttes võõrustajate 6:2 võiduga.

95 korral Jaapani koondist esindanud Kagawa on võitnud Dortmundi Borrusiaga kaks meistritiitlit ja kaks Saksamaa karikat. Aastatel 2012–2014 esindas jaapanlane Manchester Unitedit, tulles nendega ka ühe korra Inglismaa meistriks.