Eesti saalihokinaiskond sai MM-valiksarjas taas suure kaotuse ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Eesti naiste saalihokikoondis
Eesti naiste saalihokikoondis Autor/allikas: Renee Kütisaar

Gdanskis jätkuval saalihoki MM-valikturniiril jäi Eesti naiskond Poolale alla numbritega 1:7 (0:2, 0:4, 1:1).

Tuhande pealtvaataja eest peetud mängus läksid võõrustajad kohtumist juhtima viiendal minutil ning teise kolmandiku lõpuks juhiti juba 6:0. Eesti ainsa värava viskas kohtumise lõpuminutitel karistusviskest Johanna Siling.

Valiksarja esimeses mängus kaotas Eesti Tšehhile 3:10.

Vaatamata kahele kaotusele turniiri favoriitide vastu, on naiskonnal veel võimalus pääseda MM-finaalturniirile. Selleks tuleb saavutada üks kahest paremast kolmandast kohast Euroopa nelja valikturniiri arvestuses. Reedel kell 13 on vastaseks Itaalia ja pühapäeval kell 12 Belgia.