Barcelona kostitas Sevillat kuue väravaga ({{commentsTotal}})

FC Barcelona
FC Barcelona Autor/allikas: Zuma Press/Scanpix

Hispaania jalgpalli karikavõistlustel tuli raskest seisust auga välja Barcelona, kes alistas kordusmängus Sevilla 6:1 ja pääses edasi koondskooriga 6:3.

Eelmisel nädalal võõrsil 0:2 kaotuse saanud Barcelona eest lõi kaks väravat Philippe Coutinho (13. minutil penaltist ja 53. minutil), ühe lisasid Ivan Rakitic (31.), Sergi Roberto (54.), Luis Suarez (89.) ja Lionel Messi (90+2.). Sevilla tabamus kirjutati Guilherme Arana (67.) nimele.

Poolfinaali pääses ka Real Betis, kes oli eilses kordusmängus lisaajal parem Espanyolist. Esimene koht Barcelonas lõppes 1:1 viigiga. Juba päev varem oli koha nelja seas taganud Valencia.

Viimane poolfinalist selgub täna, kui Madridi Real sõidab külla Gironale. Enne kohtumist on nende seis üsna kindel, sest kodust on kaasas 4:2 võit.