Barcelona ja Real said Hispaanias võidulisa ({{commentsTotal}})

FC Barcelona
FC Barcelona Autor/allikas: Imago Sport/Scanpix

Hispaania jalgpalli kõrgliigas teenis kaheksanda võidu järjest liidermeeskond Barcelona, kes oli võõrsil üle Gironast 2:0.

Kaitsemängija Nelson Semedo viis külalised üheksandal minutil juhtima ja lõppseis vormistas 68. minutil Lionel Messi.

Barcelona teiseks väravaks oli Girona jäänud juba kümnekesi, sest 51. minutil teenis teise kollase kaardi kaitsja Bernardo Espinosa.

Võidukas oli ka Madridi Real, kes alistas võõrsil Espanyoli 4:2 (4., 45. Karim Benzema, 15. Sergio Ramos, 67. Gareth Bale - 25. Leo Baptistao, 81. Roberto Rosales).

Tulemused: Valladolid - Vigo Celta 2:1, Girona - Barcelona 0:2, Bilbao Athletic - Real Betis 1:0, Real Sociedad - Huesca 0:0, Espanyol - Madridi Real 2:4.

Tabelitipp: 1. Barcelona 49 punkti (21 mängust), 2. Madridi Atletico 44 (21), 3. Madridi Real 39 (21), 4. Sevilla 36 (21), 5. Alaves 32 (20), 6. Getafe 31 (21), 7. Valencia 29 (21), 8. Real Betis 29 (21).