Barcelona alistas Suarezi ja El Haddadi väravatest Sevilla ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Luis Suarez
Luis Suarez Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Barcelona võitis Hispaania superkarika avakohtumise 2:0. Korduskohtumine toimub kolmapäeval Nou Campil.

Avapoolaeg kulges seejärel üsna võrdsel toonil, kumbki meeskond ei omanud suuremat sorti mängulist edu teise üle. Pigem varjutasid esimest poolaega mitmed vigastused, sealjuures oli Kataloonia tiim sunnitud tegema enne vaheaega lausa kaks vahetust, vahendab Soccernet.ee.

Esmalt palus vahetust Jeremy Mathieu, kes ka 27. minutil Lucas Digne poolt välja vahetati. Seejärel ei suutnud pärast kontakti minekut Sevilla mängijaga kohtumist enam jätkata ka meeskonna kapten Andres Iniesta, keda asendas 36. minutil Denis Suarez.

55. minutil heastas esmase löömatajäänud võimaluse Luis Suarez, suunates Arda Turani rinnaga antud passi Rico värava allanurka.

Sevilla küll pressis Barcelona värava suunal päris jõuliselt, kuid mitmel juhul pidid valitsevad Hispaania meistrid tänama Javier Mascheranot, kes suutis õigeaegse blokeeringuga Claudio Bravo seljatagust kaitsta.

Lõppskoori vormistas vahetusest sekkunud Munir El Haddadi, andes 81. minutil katalaanidele kaheväravalise edumaa, mis püsis kohtumise lõpuni. Korduskohtmine leiab aset aga juba kolme päeva pärast, mil selgub ühtlasi ka Hispaania superkarika võitja

Toimetaja: Sten Annus