Rios tähelepanu nautivad õed Luiged teevad pühapäeval olümpiastardi ({{commentsTotal}})

Foto: ERR

Rio de Janeiro olümpiamängudel on meediamagnetiks kujunenud Eesti kolmikõed Liina, Lily ja Leila Luik, kes teevad oma maratonistardi täna, pühapäeval, Eesti aja järgi algusega kell 15.30.

"Huvi on olnud väga suur," ütles Liina Luik ETV-le. "Meil oli meedia pressikonverents, kus peale Eesti väljaannete olid kohal ka välismaa ajakirjanikud. Olime selleks valmis ning pealegi oli meil ka Eestis väga palju intervjuusid ja filmimisi."

Lily Luige sõnul päritakse sarnaseid asju. "Kõige rohkem küsitakse, et mis tunne on olla kolmikõde," lausus Lily Luik. "Kas me oleme üksteist kolmikutena ära kasutanud, miks jookseme maratoni ja mida Riost arvame."

Leila Luike suur tähelepanu ei häiri. "Õnneks oleme sättinud meediaga suhtlemisele ühte kokku," rääkis Leila Luik. "Eelnevatel päevadel oleme saanud rahulikult treenida, puhata ja süüa. Oleme tulnud toime, viies väikest Eesti riiki kaugele maailma."

Liina Luik ootab Rio rajast ettekujutust. "Võistlustrassi pole ise näha saanud, kuid pildi pealt tundub see üsna sile," lisas Liina Luik.

Lily Luik tahab enda rekordnumbreid parandada. "Loodan joosta lõpuni ja hästi. Kui tunne on hea, siis tahan püstitada isikliku rekordi," sõnas Lily Luik.

Toimetaja: Ivo Dobkevitsch



Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: