Kriisa ja Žalgirise duubel said kaks olulist võitu, play-off'i lootus elab ({{commentsTotal}})

Kerr Kriisa ja Aleksander Oliver Hint
Kerr Kriisa ja Aleksander Oliver Hint Autor/allikas: Fiba.com

Kerr Kriisa ja Kaunase Žalgirise duubelmeeskond võitsid reedel Leedu esiliigas koduväljakul Kaunase Tehnoloogiaülikooli 87:80.

18-aastane Kerr Kriisa alustas kohtumist pingilt ning viskas 21,5 minutiga kolm punkti (kolmesed 0/2, vabavisked 3/3), andis neli resultatiivset söötu, võttis kaks lauapalli, tegi ühe vaheltlõike ja kolm isiklikku viga, kirjutab Korvpall24.ee.

Päev hiljem peetud kohtumises said Kerr Kriisa ja Žalgirise duubel taaskord võidu, kui võõrsil alistati napilt  79:77 Gargždai.

Eestlasest mängujuht Kriisa sekkus pingilt ja mängis 13,5 minutit, mille jooksul viskas viis punkti (kahesed 1/2, kolmesed 1/2), andis ühe resultatiivse söödu, võttis ühe lauapalli, tegi kaks pallikaotust ning ühe isikliku vea.

Žalgirise resultatiivseimad olid Erikas Venskus 20 punktiga ning kaksikduubli teinud Vitalijus Kozys, kes viskas 18 silma ja hankis kümme lauapalli.

Kriisa koduklubi sai sellel nädalal kaks olulist võitu ning meeskond tegi sammu play-off'i koha suunas. Žalgirise duubel hoiab liigatabelis 13 võidu ja 15 kaotusega kümnendat kohta.