Sokk aitas Iraklise võiduni, Paasoja kerkis kaotusmängus üleplatsimeheks ({{commentsTotal}})

Martin Paasoja
Martin Paasoja Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Kreeka korvpalli esiliigas teenis Sten-Timmu Soku kodumeeskond Thessaloniki Iraklis 70:49 võidu Egaleo Diagoras Dryopideoni üle. Rait-Riivo Laane ja Kosi Ippokratis pidid tunnistama Ermis Agiase 74:69 paremust ning Martin Paaosja koduklubi Ateena Psychiko kaotas 71:91 Nikaias Ionikosele

Sten-Timmu Sokk tegi Iraklise eest kaasa 25 minutit ja viskas 6 punkti (vabavisked 0/2, kolmesed 2/4), kirjutab Korvpall24. Tema nimele jäi veel 6 korvisöötu, üks lauapall, üks vaheltlõige, 2 pallikaotust ja 4 isiklikku viga. Rait-Riivo Laane viibis platsil 33 minutit, mille jooksul tõi 9 punkti (kahesed 0/2, kolmesed 3/5). Lisaks võttis ta 2 lauapalli, andis 5 korvisöötu, tegi ühe vaheltlõike ja pallikaotuse ning 3 isiklikku viga.

Martin Paasoja sai mänguaega 33 minutit ning viskas 25 punkti (vabavisked 5/6, kahesed 7/13, kolmesed 2/5). Eestlane võttis veel 7 lauapalli, andis 2 korvisöötu, tegi 5 vaheltlõiget, kuid kaotas kuuel korral palli ja tegi 4 isiklikku viga.

Iraklis jagab kümne võidu ja kolme kaotusega Nikaias Ionikosega turniiritabelis esikohta. Ippokratise saldo on kaheksa võitu ja viis kaotust ning Psychikol kuus võitu ja seitse kaotust.