Esimese asetusega Kuuba piirdus kodusel Euroopa karikaetapil avaringiga ({{contentCtrl.commentsTotal}})

{{1547197740000 | amCalendar}}

Kalevi spordihallis peetaval sulgpalli Euroopa karikaetapil kaotas esimese asetusega Kristin Kuuba avaringis ukrainlanna Maria Ulitinale.

Ulitina alistas Eesti esireketi 38 minutit kestnud matšis 21:19, 21:15. Ukraina sulgpallur läheb järgmises ringis vastamisi Daniella Gonda (Ungari) ja Anastasija Semenova (Venemaa) omavahelise mängu võitjaga.

"Kindlasti olen väga pettunud, kuigi tegemist oli tugeva vastasega, oli see minu hooaja üks kehvemaid mänge. Tahe kodupubliku ees hästi mängida on alati suur ja sellest endale suuremad pinged. Väike haigusvimm oli ka sees ning need erinevad asjad kokku mõjutasidki tänast tulemust", võttis Kuuba mängu kokku.

Getter Saar piirdus samuti esimese ringiga, kui kaotas 36 minutit kestnud mängus inglanna Georgina Blandile 20:22, 20:22.

Kati-Kreet Marran alistus avaringis ukrainlanna Marina Iljinskajale 12:21, 17:21.

Kolmanda asetusega Raul Must alistas avaringis soomlase Henri Aarnio 26 minutit kestnud matšis kindlalt 21:5, 21:12. Eesti meeste esireket läheb kaheksandikfinaalis vastamisi jaapanlase Minoru Kogaga, kes oli oma esimeses mängus parem bulgaarlasest Daniel Nikolovist 21:16, 21:10.

Raul Must oli rõõmus, et ei pidanud esimeses ringis liigselt energiat kulutama: "Jäin mänguga väga rahule, mängisin hästi ja suutsin oma taktikalise plaani ellu viia. Võistluseks endale liiga kõrgeid ootusi ei seadnud ja võtan mäng korraga ning soovin kodupublikule näidata nauditavat sulgpalli."

Paarismängus tuli Marcus Lõol ja Helina Rüütlil tunnistada Dmitri Klimenko (Venemaa) ja Uljana Zakharava (Valgevene) 21:18, 16:21, 18:21 paremust.

Kristjan Kaljurand ja Hannaliina Piho jäid alla Prantsusmaa paarile Jordan Corvee/Vimala Heriaule 8:21, 13:21.

Sander Merits ja Kati-Kreet Marran alistusid Gaetan Mittelheisser ja Juliette Moinardile (Prantsusmaa) 9:21, 14:21.