Neidude U-18 korvpallikoondis alistas B-divisjoni EM-il Šotimaa ({{commentsTotal}})

Eesti U-18 naiste korvpallikoondis
Eesti U-18 naiste korvpallikoondis Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Neidude U-18 B-divisjoni korvpalli EM-il Sarajevos alistas Eesti koondis mängus kohtadele 9.-16. Šotimaa 68:42 ning jätkab nüüd mänge kohtadele 9.-12.

Esimese poolaja 20:19 võitnud Eesti tegi vahe sisse kolmandal veerandajal, mis võideti 22:6. Viimasel veerandajal viskasid eestlannad 26 punkti šotlannade 17 vastu.

Eesti võitis lauavõitluse 48:47 ning andis 17 resultatiivset söötu vastaste 10 vastu. Mariann Adelbert tõi resultatiivseimana 23 punkti ja 10 lauapalli, Sandra Tael lisas 12 ning Polina Ignatjeva 10 silma.

Laupäeva hilisõhtul kohtub Eesti Portugaliga, poolfinaalides kohtuvad omavahel Bosnia – Rootsi ning Island – Kreeka.