Suvevolle hooaeg tõi rannaliivale enam kui 1200 võrkpallisõpra ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Suvevolle 7. etapp
Suvevolle 7. etapp Autor/allikas: Credit24 Suvevolle

Eelmisel nädalal lõppenud Credit24 Suvevolle kuues hooaeg tõi seitsme etapi jooksul Eesti erinevates paigus rannaliivale 1211 võrkpallisõpra.

Suvevolle projektijuhi Laura Rogenbaumi sõnul osutusid sel aastal populaarseimateks mängukohtadeks Pirita, Võru, Paide ja uue kohana lisanudnud Credit24 Arena Tallinnas. „Samuti hakkas hooaja lõpus hoogu koguma ka Tartu, kes liitus mängupaigana juuli alguses pärast uhiuue Rannakeskuse valmimist,” sõnas Rogenbaum.

Seitsmeetapilise sarja üldvõitjateks tulid Madis Keskküla ning Käroli Kärdi Kohilast, kusjuures naiste seas suutis Kärdi koguda muljetavaldavad maksimumpunktid (98) ehk triumfeerida kõigil osavõistlustel.

Meeste arvestuses järgnes 92 punkti kogunud Keskülale Helger Hääl Põlvast (90 punkti) ja Stanislav Gruzdev Jõhvist (86). Naiste arvestuses kogusid nii Kristiina Treter Kloogarannast, Ana-Laura Kaasik Taeblast kui Annabel Huik Võrust 90 punkti. Seega sai teise, kolmanda ja neljanda koha selgitamisel määravaks etapivõitude arv. Treteril oli neid kuus, Kaasikul viis ja Huigel neli.

Credit24 Eesti juhi Mihkel Karu hinnangul saab lõppenud Suvevolle hooaja igati kordaläinuks lugeda. „Rohkem kui 1200 võrkpallisõpra, kes väljakutel käisid, annavad tunnistust spordiala kasvavast populaarsusest,“ sõnas Karu. „Eriti hea meel on ka selle üle, et uue võistluspaigana sel aastal lisandunud Credit24 Arena niivõrd hästi mängijate poolt vastu võeti ning üheks populaarseimaks võistluspaigaks osutus.“

Igateisipäevased Suvevolle etapid on selleks hooajaks küll lõppenud, kuid hooaja pidulik lõpetamine seisab alles ees, kui juba järgmisel laupäeval, 6. augustil toimub Kuressaares Suvevolle festival.

„Punkti rannavolle hooajale saab sel aastal panna aga lausa 24. septembril, kui Tallinna Tudegipäevade raames toimub Pirital Suvevolle-laadne üritus Tudengivolle, millest võivad osa võtta kõik, kel vähegi huvi!” sõnas Rogenbaum.

Toimetaja: Ivo Dobkevitsch

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: