Jaanimaa vaatas N-Lübbecke mängu pingilt ({{commentsTotal}})

Dener Jaanimaa
Dener Jaanimaa Autor/allikas: Anna Aurelia Minev/ERR

Eesti käsipallikoondislane Dener Jaanimaa vaatas varumängijate pingilt oma koduklubi TuS N-Lübbecke 35:26 (18:11) võitu Saksamaa meistrivõistluste esiliiga 19. voorus EHV Aue üle.

Võõrustaja N-Lübbecke pääses ette 6:2 ja kuigi külalised vähendasid vahe minimaalseks, läksid väljaperemehed juhtima 9:5, võitsid avapoolaja seitsme ning kogu kohtumise üheksa tabamusega, vahendab Käsipall24.

Karl Toomi koduklubi TV Emsdetten sai võõrsil 34:33 (21:15) jagu Dresdeni Elbflorenzist. Alates avavilest mängu dikteerinud külalised juhtisid 7:3, 11:8, 17:13 ning võitsid esimese poolaja kuue tabamusega. Teisel poolajal jõudsid võõrustajad 27:27 viigini, kuid Emsdetten läks 31:28 ja lubas 34:30 eduseisust võõrustajatel kohtumise kolm viimast väravat visata. Toom Emsdetteni rivistusse ei kuulunud.